14.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Tragiczne sceny w zachodniej części Polski! Padły strzały, znaleziono ciała zabitych

Zobacz koniecznie

Do wstrząsających scen doszło w zachodniej części naszego kraju, a dokładniej na terenie Dolnego Śląska. W wyniku tragicznych wydarzeń jakie miały miejsce w jednej z dolnośląskich miejscowości, życie straciły dwie osoby, których ciała zostały odnalezione podczas prowadzenia czynności przez funkcjonariuszy policji. Okoliczności tej tragedii są badane w celu ustalenia szczegółów dotyczących tego co tak naprawdę się stało. O sprawie poinformowano na łamach portalu Rmf24.pl.

 

Cały dramat rozegrał się wczoraj, w godzinach popołudniowych, bądź wieczornych, ponieważ makabrycznego odkrycia, polegającego na zlokalizowaniu zwłok dokonano po godz. 20. Stało się to na terenie miejscowości Komarno, znajdującej się w stosunkowo niedalekiej odległości od Jeleniej Góry w województwie dolnośląskim.

 

Najpierw odnaleziono ciało zabitej kobiety. Zwłoki 59-latki, policja zidentyfikowała na terenie jednej z tamtejszych posesji. Jak wiele na to wskazuje, prawdopodobnie Kobieta padła ofiarą okrutnego ataku. Na jej ciele znajdowała się bowiem rana po postrzale. Starano się uratować jej życie i wezwano na miejsce pogotowie, jednak niestety pomimo prób ratowników oraz prowadzonej reanimacji, 59-letnia ofiara postrzelenia zmarła. Nie był to jednak koniec makabrycznych odkryć w tym dniu.

 

Według wstępnych ustaleń i wniosków przybyłych na miejsce policjantów, związek ze śmiercią 59-letniej kobiety mógł mieć Zbigniew W. Był on sąsiadem zastrzelonej kobiety. Funkcjonariusze postanowili w związku z tym, udać się do miejsca zamieszkania tego 70-letniego człowieka.

 

Jak się okazało, również on stracił tego dnia życie. Kiedy przybyto na teren jego domu, 70-latek miał już nie wykazywać czynności życiowych. Jak podaje rmf24.pl, funkcjonariusze stwierdzili iż człowiek ten nie żyje, a obok niego odnaleźli rewolwer.

 

Sprawa wyjaśniana jest pod nadzorem prokuratury. Domniemywać można, że mogło dojść do sytuacji, w której Zbigniew W. pozbawił życia swoją sąsiadkę, a następnie odebrał je również sobie. Nie są jednak znane oficjalnie dokładne okoliczności tragedii jaka rozegrała się w miejscowości Komarno.

 

 

Źródło: Rmf24.pl

Fot.: Needpix ; Pxhere

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze