Wielka ewakuacja! „Tajemnicza” przesyłka wysłała wielu ludzi do szpitala

Takiej zawartości przesyłki się nie spodziewano! Do jednej z placówek pocztowych doszła tajemnicza przesyłka, która wywołała spore zamieszanie i problemy.

Z placówki poczty ewakuowano ponad 60 osób, 6 osób trafiło do szpitala, 12 wymagało natychmiastowej interwencji medyków. Nikt się nie spodziewał takich kłopotów po jednej paczce.

 

CZYTAJ TAKŻE: Jak rozpoznać niewiernego partnera? Zada ci wtedy jedno pytanie

 

Cała afera miała miejsce na poczcie w bawarskim mieście Schweinfurt. Nie podejrzewano przesyłki o nic nadzwyczajnego, jednak nagle zaczął się z niej wydobywać okropny zapach. Pracownicy placówki zbadali najpierw, co to może być.

 

Okazało się, że w tajemniczej przesyłce znajdowały się owoce duriana. Ich zapach porównuje się do smrodu zgniłych jaj lub zatęchłych ubrań. Niestety odbiło się to na zdrowiu pracowników.

 

Zapach był tak intensywny, że wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Smród wywołał uczucie nudności u pracowników. Ponadto sporo osób źle się czuło i narzekało na swoje samopoczucie. Uznano, że pomoc lekarzy jest niezbędna w tym wypadku.

 

CZYTAJ TAKŻE: Przerażające odkrycie nastolatków! W morzu pływała walizka z…(WIDEO)

 

Owoc durianu wielu uważa za najbardziej śmierdzący owoc świata. Wielu przyprawia o zawroty głowy, nudności i złe samopoczucie. Owoc ten pochodzi z Azji i jest tam uwielbiany ze względu na walory smakowe. Ma wiele właściwości odżywczych i prozdrowotnych, jednak mało kto odważa się go spróbować.

 

Źródło: lelum.pl / foto Pixabay.com

Komentarze

Komentarze