29.7 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Zbigniew Boniek odniósł się do wyborów. Tym wpisem oburzył wielu internautów

Zobacz koniecznie

Zbigniew Boniek na swoim Twitterze udostępnił wpis, który wywołał sporą burzę. Wielu internautów prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej poddało dużej krytyce. Pojawili się jednak też zwolennicy jego zdania.

 

Jak już informowaliśmy we wcześniejszych artykułach obecnie pojawia się duża ilość komentarzy powyborczych. Obecnie coraz trudniej znaleźć osoby publiczne, które nie odniosły się jakoś do wyników głosowania. Zbigniew Boniek postanowił, że nie będzie gorszy i również zabierze głos w tej sprawie.

 

W związku z tym na Twitterze napisał. „Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska”.

 

 

 

Wpis ten wywołał dość dużą burze w sieci. Można odnieść wrażenie, że zwolenników słów Zbigniewa Bońka nie było mało, lecz przeciwników również nie brakło i nie zamierzali oni nie zabrać głosu pod tym Tweetem.

 

Dziennikarz Marcin Makowski napisał: „Dobrze, że w PZPN od lat sami młodzi, wielkomiejscy, wykształceni i rozwijający się działacze”.

 

 

Jedna z użytkowniczek Twittera pytała, czyimi głosami wybierany jest prezes PZPN. Inny internauta pisał natomiast: „Ja jestem człowiekiem środowiska wiejskiego. I jestem z tego dumny. To jakiś problem?”.

 

Pod Tweetem zabrał nawet głos jeden z właścicieli Wisły Kraków – Jarosław Królewski. Napisał on: „Abstrahujac od sympatii politycznych. Co 10 Polak powinien otrzymać tytuł mgr w latach 2000-2020 – bo szkolnictwo wyższe liczyło wpłaty na głowę studenta – zysk prywatnych uczelni. Poza tym Istnieją emeryci z wyższym wykształceniem, ze środowiska wiejskiego”.

 

 

Foto: Twitter/ teladoiotokyo

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze