29.7 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Dwóch policjantów nie mogło sobie z nim poradzić [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Wczoraj obiegło sieć nagranie wyjątkowo mało profesjonalnej interwencji polskiej policji, która po raz kolejny poddaje w wątpliwość poziom wyszkolenia i przygotowania do interwencji polskich funkcjonariuszy.

 

W ciągu kilku minut nagrania widzimy interwencję policji wobec mężczyzny w młodym wieku. Nie znamy przyczyny jaka doprowadziła do podjęcia czynności. Mężczyzna na nagraniu nie zachowuje się agresywnie, lecz nie stosuje się także do poleceń policjantów, którzy naciskają aby udał się z nimi do pojazdu. Mężczyzna zamiast tego poddaje w zasadność potrzebę pójścia z policjantami, gdyż podał on im swoje dane słownie.

 

Po chwili dyskusji mundurowi decydują się na użycie siły fizycznej i ciągnąc mężczyznę za ręce i psikając mu gazem pieprzowym prosto w twarz, próbują go obezwładnić. W tle słychać niezadowolenie świadków interwencji, którzy prawdopodobnie są znajomymi mężczyzny. Bezsilność policjantów objawia się nieskutecznymi próbami przepchania mężczyzny w stronę radiowozu, pomimo robienia tego we dwójkę. Z nagrania wynika, iż zarówno świadkowie jak i poszkodowany mają zamiar zgłosić interwencję jako niezgodną z prawem do odpowiednich organów.

Wideo z akcji poniżej:

 

https://www.facebook.com/100001234084873/videos/3314938088557295/

 

Źródła:

fb.com

wikipedia.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze