20.9 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024

„Gdzie Twój właściciel?!” Irański agent opluwa dziewczynę za brak hidżabu! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Iran to kraj, w którym wciąż ciężko o spokojne życie dla każdej osoby, która nie postępuje według przyjętych tam zwyczajów wynikających z religii. 

 

Niezwykle często dochodzi w tym kraju do przemocy wobec kobiet, ich uprzedmiotowiania, podważania ich człowieczeństwa, czy negowania ich praw. Jest to niestety wynikiem radykalnej i mocno zakorzenionej wśród obywateli i rządzących odmiany Islamu.

 

 

Religia ta w wielu przypadkach usprawiedliwia i moralizuje niezwykle nieludzkie i niegodne postępowanie wielu osób, przede wszystkim mężczyzn. Taka sytuacja miała miejsce w Kermanshah w Iranie, gdzie mężczyzna wraz z żoną zatrzymali się specjalnie aby zrugać młodą kobietę idącą z przyjaciółkami za nie noszenie hidżabu, czyli chusty osłaniającej kobiece włosy.

 

 

Szybko doszło do sprzeczki między stronami, a żona napastnika zaczęła grozić dziewczynom aresztem, twierdząc że jej mąż to członek tajnych służb państwa. Sam mężczyzna zwyzywał młodą kobietę, pytając gdzie jest właściciel i mówiąc niezwykle wulgarne słowa na temat jej matki. Na sam koniec opluł ją i odjechał jakby nigdy nic.

 

Policja, która była świadkiem całej sytuacji przejechała nie reagując na czyny niezwykle agresywnego mężczyzny.

 

Wideo poniżej:

 

 

Źródło:

Twitter.com

wikimedia.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze