Maria Nurowska o wynikach wyborów: „Czas apokalipsy”

Pisarka Maria Nurowska na swoim Facebooku określiła wyniki wyborów prezydenckich jako „czas apokalipsy”. Stwierdziła również, iż Andrzej Duda nie jest godny pełnienia funkcji głowy państwa.

 

Wyniki niedzielnych wyborów prezydenckich dla części osób są nie do zniesienia. W sieci pojawiły się wpisy oraz nagrania niektórych celebrytów, którzy nie mogą się pogodzić z tym, że przez kolejne piec lat prezydentem Polski będzie Andrzej Duda.

 

Do takich osób należy również Maria Nurowska, która na swoim Facebooku zamieściła wpis zaczynający od określenia wyników wyborów, jako „czas apokalipsy”.

 

„Jeśli chodzi o mnie to czara goryczy się przelała! Człowiek, który nie zasłużył,aby być prezydentem mojego kraju, po raz drugi  obejmie tę funkcję. Twierdzi, że teraz nie będzie już ze wszystkim uzależniony od prezesa i partii, że teraz nie będzie podpisywał wszystkiego, co dostaje na biurko, że teraz nie będzie wykrzykiwał, iż dla poprzedników Ojczyzna była dojną krową! Że poprzednicy to banda złodziei, którzy pustoszyli nasz kraj.” – napisała Nurowska.

 

Pisarka również stwierdziła, że plan Jarosława Kaczyńskiego się spełnił, który „wsadził na fotel prezydencki człowieka bez kręgosłupa”. Według niej „pisowscy najeźdźcy” spustoszyli Polskę i wprowadzili ja w długi, które będą spłacane przez następne pokolenia. Dodatkowo zarzucała również politykom PiS-u wycięcie Puszczy Białowiejskiej, wpuszczanie myśliwych do lasów, zwolnienie ludzi kompetentnych oraz doprowadzenie do upadku „naszej dumy narodowej, perły w kornie Rzeczypospolitej Stadniny Janowskiej”.

 

„Rafał Trzaskowski ma złudne nadzieje, że da się to odkręcić. Nie da się. Jego przeciwinik  w kampanii wyborczej wykrzykiwał straszne rzeczy, znowu o złodziejach, o nieludziach…połowa narodu to wchłonęła i nie ma siły, aby dało się odkręcić,..

Dla mnie ten człowiek nie był i nie będzie prezydentem!

Oczekuję, że moi rodacy, którzy myślą podobnie, też to zamanifestują.

W drugiej turze wyborów doszło do rzeczy niedopuszczalnych. Cały rząd z premierem wyruszył na pomoc swojemu koledze. No i w II turze wzięło udział o milion Polaków więcej.  To byli ci emeryci, których premier zapewnił,że koronawirusa już nie ma, a prezes postraszył, iż Trzaskowski  wprowadzi przymusową eutanazję dla  starych i chorych ludzi. Jak widać podziałało!” – można przeczytać w dalszej części wpisu Marii Nurowskiej.

 

Źródło: Facebook

Foto: You Tube/ Wydawnictwo Znak (zrzut ekranu)

Komentarze

Komentarze