25.6 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Nagrano zniszczenie samolotu! W tle sprawy tkwią gangsterzy i narkotyki [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W internecie udostępnione zostały nagrania z miejsca, gdzie doszło do groźnie wyglądającej sytuacji. Samolot Hawker zrealizował awaryjne lądowanie i na nagraniu widzimy tę maszynę na środku drogi. Osoba pilotująca zdecydowała się na to, gdy samolot został ostrzelany. Później dochodzi jednak do kolejnego nietypowego zdarzenia, czego efekt również widoczny jest na tych materiałach filmowych.

 

Do tego awaryjnego lądowania doszło na drodze, która łączy Carillo z Meridą na terenie meksykańskiego stanu Quintana Roo. Zdarzenie to było wynikiem starcia pomiędzy wojskiem Meksyku a przedstawicielami tamtejszego kartelu narkotykowego.

 

ZOBACZ TEŻ: Nagrano brawurowy pościg za członkami gangu! Sceny jak z filmów akcji [WIDEO]

 

Według medialnych doniesień, pilot samolotu Hawker wylądował awaryjnie na ulicy, ponieważ maszyna ta została ostrzelana po namierzeniu przez odrzutowiec. Po wylądowaniu Hawker został podpalony przez jednego z członków kartelu. Zrobił on to, ponieważ samolot wypełniony był narkotykami. Kiedy na miejsce dotarli przedstawiciele armii meksykańskiej, zastali już tylko palący się wrak.

 

W czasie obławy na gangsterów użyto takiego sprzętu, jak np. auta bojowe, samoloty i helikoptery. Według wieści przekazywanych przez dziennikarzy, nie udało się jednak nikogo tym razem aresztować.

 

 

 

 

 

Źródło: BBC ; Daily Star ; Online-mafia.pl ; YouTube

Fot.: YouTube/Capital México (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze