13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

PILNE! To zjawisko nadeszło nad Polskę! Niepokojące wieści o poszkodowanych… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Niepokojące doniesienia dotyczące sytuacji w północno-zachodniej części kraju obiegły dzisiejszego wieczoru media. W internecie pojawiają się również nagrania ukazujące dramaturgię, a zarazem siłę tego z czym przyszło się zmierzyć okolicznym mieszkańcom. Niestety są informację o osobach, które zostały ranne w wyniku tej sytuacji.

 

Wstrząsające sceny rozegrały się w miejscowości Ustroń Morski leżącej na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zjawiska pogodowe dały tam o sobie znać z niszczycielską i zagrażającą bezpieczeństwu ludzi siłą. Już wcześniej ostrzegano w mediach oraz za pośrednictwem rozsyłanych do ludzi alertów o tym, że wieczorem i w godzinach nocnych należy liczyć się z wystąpieniem na terenie Polski niebezpiecznych zjawisk.

 

Miejscowa straż pożarna miała otrzymać po godz. 18 informacje o spowodowaniu przez trąbę powietrzną sporych zniszczeń w Ustroniu Morskim. Według informacji przekazanych przez strażaków, na które powołuje się portal Rmf24.pl, zniszczeniu uległo osiem domów holenderskich, a także uszkodzone zostały dwa auta. Nie wykluczone jednak, że finalny bilans zniszczeń będzie większy.

Niestety rannych miało zostać przy tej okazji też co najmniej sześć osób. Wśród tych poszkodowanych znalazło się również dziecko.

 

Pod poniższymi linkami znajdą Państwo nagrania, na których zarejestrowano nadejście trąby powietrznej do Ustronia Morskiego:

 

https://www.facebook.com/watch/v=321139278891023

 

Źródło: Rmf24.pl ; Polsat ; Facebook/@miastokolobrzegpl ; Facebook/@SiecObserwatorowBurz

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze