25.6 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Dramatyczne nagranie. Matka nie przeżyła, ale została bohaterką [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W sieci napotkać można wiele nagrań wywołujących skrajne emocje. Ten film ukazuje jednak zdarzenie, które z jednej strony powodować może u widza przerażenie, a z drugiej wzruszenie nad bohaterską postawą pewnej kobiety.

 

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce na terenie stanu Arizona w USA. Na tym krótkim filmie widzimy akcję ratowniczą, kiedy w jednym z budynków wybuchł pożar. Płomienie w jednym z mieszkań uwięziły matkę oraz jej dzieci. Sytuacja stała się bardzo dramatyczna i niestety zakończyła się tragedią. Wcześniej jednak doszło do czegoś szczególnego, co udało się uchwycić nagrywającej osobie.

 

W tak wstrząsających okolicznościach, kobieta postanowiła z narażeniem własnego życia ratować swoje dzieci. Zgodnie z apelem ludzi znajdujących się pod oknem budynku, upuściła ona swojego 3-letniego syna z balkonu tak, aby mógł go złapać na dole emerytowany żołnierz Phillip Blanks, który był jedną z osób, które ruszyły na ratunek.

 

Kiedy chłopiec został ocalony, kobieta postanowiła ratować też 8-letnią córkę również przebywającą w mieszkaniu, a do akcji wkroczyła straż pożarna.

 

Dzieci finalnie udało się ocalić i zostały one przetransportowane do szpitala. Niestety jednak, życia ich matki nie udało się ocalić. Pełni podziwu świadkowie tego zajścia przyznają, że kobieta oddała swoje życie ratując życie swych pociech.

 

 

Źródło: o2.pl ; YouTube/Topmost Ent

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze