21.3 C
Warszawa
poniedziałek, 20 maja, 2024

To nie służby specjalne! Tak wyglądają tam teraz gangsterzy… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Choć w ostatnich miesiącach władze państwowe oraz służby i urzędnicy odpowiedzialni za zachowanie bezpieczeństwa skupić musieli się w wielu krajach na kłopotach wywołanych przez rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, to jednak również walka ze zorganizowaną przestępczością nie zakończyła się. Warto przy tym pamiętać, że jak uważa wielu ekspertów, kryzys wywołany pandemią koronawirusa może przysłużyć się rozwojowi działalności mafii i różnorakich zorganizowanych grup przestępczych czy organizacji terrorystycznych.

 

CZYTAJ TEŻ: Zamach z użyciem karabinów i granatów [FOTO]

 

Przykładem na to, że wiele środowisk przestępczych na świecie ma się dobrze, jest to co dzieje się w niektórych krajach za oceanem. W niektórych krajach bowiem, to gangi i kartele wprowadzają własne obostrzenia, a także w brutalny egzekwują według doniesień medialnych ich nieprzestrzeganie.

 

W ostatnim czasie spore poruszenie w internecie wywołało pewne propagandowe nagranie kartelu CJNG, który nie tak dawno przeprowadził zamach  na jednego z wysoko postawionych policjantów w Meksyku.

 

Na tymże materiale filmowym widzimy jakim sprzętem dysponują członkowie tej grupy przestępczej. Ich pojazdy oraz uzbrojenie przypomina bardziej służby bezpieczeństwa niż gangsterskie środowisko.

 

CZYTAJ TEŻ: Wojsko w zasadzce gangsterów! Opublikowano nagranie [WIDEO]

 

 

 

Źródło: Twitter/@HKaaman

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze