-2.7 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

To wyglądało naprawdę groźnie! Doszło nawet do szarpaniny! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W zeszłą niedzielę, 28 czerwca mieliśmy okazję pójść do urn i oddać głos na swojego, wybranego kandydata na urząd prezydencki. Po zliczeniu głosów ze wszystkich lokali wyborczych największa liczbę głosów z pośród 11 kandydatów otrzymali Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Wobec zaistniałej sytuacji niezbędne jest przeprowadzenie II tury wyborów, która ma nastąpić 12 lipca. Czasu zostało niewiele, dlatego obaj kandydaci mają pełne ręce pracy i zabiegają o przekonanie do siebie jeszcze niezdecydowaną część wyborców. Trwają jeszcze wyjazdy kandydatów, którzy spotykają się z wyborcami.

 

 

Jednym z takich spotkań było to w Nowej Soli. Obecnie starający się o ponowna reelekcję Andrzej Duda przybył do tej miejscowości późnym wieczorem 2 lipca. W dniu dzisiejszym spotkał się z wyborcami na placu przed kościołem św Antoniego.

 

 

Na placu przed przybyciem obecnej głowy państwa zgromadziły się tłumy ludzi. Byli tam jego zwolennicy jak i również przeciwnicy.

 

 

W trakcie przemówienia Andrzej Duda nie zostawił „suchej nitki” na rywalu wytykając mu masę błędów i porażek w trakcie sprawowania funkcji Prezydenta Miasta Warszawy. Jednym z głównych zarzutów pod adresem Trzaskowskiego było m.in. nieudolne zarządzanie i nadzór nad  „Czajką”, jedną z głównych oczyszczalni ścieków w stolicy. W efekcie doszło wtedy do wypuszczenia bardzo dużej ilości ścieków do Wisły, co miało fatalny wpływ na ekosystem rzeki.

 

 

Prezydent nie ominął też bardzo ważnego aspektu procederu okradania państwa za poprzedniego rządu na VAT-cie.

 

 

Podczas spotkania z wyborcami w tle przemówienia doszło do ostrych przepychanek, nieprzyzwoitych gestów i epitetów ze strony ludzi, którzy trzymali banery wyborcze Rafała Trzaskowskiego.

 

Wszystko to zostało zarejestrowane kamerą wideo.

 

 

Na centralnym planie widać młodą kobietę która stoi obok tłumu rzucającego przekleństwami jak z rękawa

 

Źródło: newslubelski.pl ; polsatnews.pl ; youtube/Polskie Radio Zachód

Fot.: własne

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze