-2.7 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

„Wyp*****j z tym Trzaskowskim” Niecenzuralne nagranie [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Druga tura wyborów za pasem, a już dziś widzimy w wielu miejscach jak emocjonującym jest to wydarzenie. Od gestów, do przepychanek i wulgarnych określeń. Choć nie wszystko układa się tak jakbyśmy tego chcieli, to należy uszanować wszystkich, bez względu na poglądy. Podejmowane działania nie zawsze idą w parze z rozumem i zdrowym rozsądkiem, a gry polityczne mogą często prowadzić do niekontrolowanej furii.

 

 

Jak poinformował portal „Polsat News”, 30 czerwca w miejscowości Stare Babice doszło do poważnej kłótni, która skutkować mogła wręcz samosądem! Kiedy to bardzo zdenerwowany mężczyzna zaatakował słownie kobietę, wytykając jej sympatyzowanie z Rafałem Trzaskowskim.

 

 

Zdarzenie było bardzo rozwojowe, gdyż zdenerwowany mężczyzna prowadząc utarczki słowne wpadł w kompletny amok i próbował zaatakować kobietę. W efekcie wbiegł na teren jej posesji i próbował ją uderzyć. Mężczyzna opamiętał się, kiedy kobieta oznajmiła, że na miejsce jedzie już policja.

 

 

Jak ustalili funkcjonariusze, agresywnym mężczyzną okazał się 46-letni mieszkaniec tejże miejscowości. Ze względy na fakt napaści i gróźb karalnych, postawione mu zostały dwa zarzuty z artykułu 119 kodeksu karnego, który mówi: kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności  od 3 miesięcy do 5 lat.

 

A także  usłyszał zarzuty z artykułu 190 kodeksu karnego.

 

 

Przewodniczący Rady Miasta w Łodzi zamieścił wpis na swoim twitterze:

 

 

Całość została uchwycona na filmie. Mężczyźnie nie spodobał się najwidoczniej baner wiszący na plocie posesji. Jednak w żadnym wypadku nie usprawiedliwia to od tak haniebnego zachowania. Prokuratura bada okoliczności niebezpiecznego zajścia. Nie do pojęcia jest sytuacja, kiedy ktoś bezpodstawnie zostaje zaatakowany na ulicy, tylko przez wyznawane poglądy.

 

 

Resztę oceńcie sami.

 

 

Źródło: polsatnews.pl ; Marcin Gołaszewski/Twitter

Fot.: Marcin Gołaszewski/Twitter(zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze