Celebrytka nie ochrzci swojego dziecka. „Wolę żyć jak dobry człowiek”

Po Małgorzacie Rozenek – Majdan kolejna zadeklarowała, że nie będzie chrzcić swojego dziecka. Tym razem przyznała to Lara Gessler w rozmowie z portalem Pudelek.

 

Nie tak dawno temu Małgorzata Rozenek – Majdan oraz jej mąż Radosław Majdan przyznali, iż nie mają zamiaru chrzcić dziecka. Powodem ma być fakt, że Kościół katolicki sprzeciwia się metodzie zapłodnienia in vitro, a para jest jej zwolennikiem.

 

„Chcemy żyć w zgodzie ze sobą i bardzo trudno nam zaakceptować środowisko, które nie akceptuje naszych przyjaciół, metody, którą nasze dzieci zostały poczęte” – powiedziała wówczas Małgorzata Rozenek – Majdan. Para jednocześnie zaznaczała, że trudno było im podjąć tę decyzje, gdyż wierzą w Boga.

 

Jak się okazało nie są oni jedynymi celebrytami, którzy zadeklarowali brak chrztu u dziecka. W podobnym tonie wypowiedziała córka znanej z TVN-u restauratorki – Lara Gessler. „Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne” – przyznała w rozmowie z serwisem plotkarskim Pudelek Lara Gessler.

 

Celebrytka zaznaczyła również w rozmowie, iż nie zamierza urządzać tzw. „baby shower”. „Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać męskiego opijania albo kobiecego wieczorku. Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno. Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę” – przyznała kobieta.

 

Źródło: DoRzeczy

Foto: You Tube/ Jastrzab Post (zrzut ekranu)

Komentarze

Komentarze