Arkadiusz Milik trafi do giganta Premier League? Doszło do „nieformalnych rozmów”

Jak poinformował w radiu Kiss Kiss włoski dziennikarz Ciro Venerato pozyskaniem Arkadiusza Milika zainteresowany jest jeden z gigantów Premier League. Między klubami miało dojść już do „nieformalnych rozmów”.

 

Saga transferowa związana z Arkadiuszem Milikiem wciąż trwa. Może ona przypominać tę związaną z Krzysztofem Piątkiem bądź Robertem Lewandowskim. Piątek po wielu różnych spekulacjach medialnych w końcu zmienił AC Milan na Herthe Berlin, w której na razie jest cieniem snajpera z włoskich boisk. Plotki o zmianie klubu przez Lewandowskiego trwają natomiast już od lat, a on wciąż gra w Bayernie i zachwyca.

 

Spekulacje odnośnie Arkadiusza Milika również trwają od długiego czasu. Jeszcze nie tak dawno można było usłyszeć, że jego transfer do Juventusu jest przesądzony. Później podobnie mówiło się w przypadku jego rzekomego przejścia do Romy. Finalnie Milik wciąż barw klubowych zmienił, a okno transferowe zbliża się ku końcowi. Z powodu koronawirusa zostało ono przedłużone do 5 października.

 

Mimo, że trwa ono już od dłuższego czasu to Polak wciąż nie zmienił klubu, a wcześniej zapowiadał, że nie chce już grać w Napoli. Jeśli nie uda mu się przejść do innej drużyny to prawdopodobnie na jesień czekałoby go siedzenie na ławce rezerwowych bądź na trybunach. Byłoby to wówczas dużą stratą dla reprezentacji Polski, przed którą mecze w eliminacjach do mistrzostw świata oraz Euro.

 

Jeszcze kilka dni temu mówiło się, że Milik miałby trafić do Tottenhamu, gdyż Mourinho potrzebuje alternatywy dla Harry’ego Kane’a. Dołączenie przez Milika do Spurs jest jednak mało prawdopodobne. Włoski dziennikarz Ciro Venerato poinformował jednak, że polskim snajperem zainteresowany jest Manchester United. Między Napoli a Czerwonymi Diabłami według tych doniesień miało już dojść do „nieformalnych rozmów”.

 

Źródło: Sport.pl

Foto: You Tube/ Łączy nas Piłka (zrzut ekranu)

Komentarze

Komentarze