Dwóch mężczyzn pobiło policjantów nieopodal Świdnicy (WIDEO)

Do internetu trafiło nagranie z interwencji policji, podczas której funkcjonariusze zostali pobici przez dwóch mężczyzn. Całe zdarzenie miało miejsce w Pastuchowie nieopodal Świdnicy.

W Pastuchowie doszło do niecodziennego zdarzenia. Policjanci zostali wezwani do tej miejscowości w związku z pobiciem jednego mieszkańca. Gdy pojawili się na miejscu to zastali grupkę mężczyzn spożywających alkohol. Na interwencje funkcjonariuszy zareagowali oni wyjątkowo agresywnie i dwóch z nich rzuciło się z pięściami na mundurowych. Warto zaznaczyć, że wśród pary policjantów była kobieta.

 

Dwaj mężczyźni nic sobie jednak z tego nie robili i pobili policjantów. Na początku jeden z nich rzucił się na funkcjonariusza, powalił go na ziemię i zaczął okładać po głowie. Gdy policjantka próbowała pomóc swojemu koledze otrzymała mocny cios od innego mężczyzny, który następnie szybko zbiegł z miejsca zdarzenia.

 

 

Policjanci poradzili sobie w końcu przy użyciu gazu. Jednego mężczyznę ujęli od razu, drugiego natomiast po kilkugodzinnej obławie. Jak się okazało napastnicy byli spokrewnieni, gdyż funkcjonariuszy zaatakował ojciec i syn.

 

Teraz obaj mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Za czynną napaść na policjanta grozi im do 10 lat więzienia.

 

Źródło: Super Express, TVN 24

Foto: You Tube/ Sierżant Bagieta (zrzut ekranu)

Komentarze

Komentarze