HIT! Wiewiórka złapała „laga”? To nagranie rozbawiło internautów [WIDEO]

To nagranie wywołało spore zainteresowanie, a zarazem ubaw internautów. Główną bohaterką filmiku jest urocza wiewiórka, której zachowanie zwróciło w sieci uwagę ludzi z różnych stron świata. Film można obejrzeć na platformie YouTube, jednak zostało udostępnione dalej również na różnych portalach. Nagranie jest dosyć krótkie, ale i tak zasługuje zdaniem niektórych nawet na tytuł hitu internetu.

 

Na zarejestrowanym materiale widzimy zwierzątko karmione przez mężczyznę, który jest autorem filmiku. Człowiek ten podaje do jedzenia orzeszki napotkanej wiewiórce, jednak nagle dzieje się coś dosyć dziwnego. Karmiona orzeszkami bohaterka nagle jakby zawiesza się i „zastyga” w bezruchu.

 

Wielu internautów bawi sytuacja, w której autor kładzie na łapkach wiewiórki orzeszki, a ona nadal się nie rusza i nie kontynuuje jedzenia. Do konsumpcji powraca jednak po chwili.

 

Jak można zobaczyć w komentarzach, niektórzy twierdzą, że podobne sytuacje mieli w przypadku swoich pupili chomików. Jedna z komentujących osób wyjaśniła też, że po podgłośnieniu nagrania można usłyszeć dźwięk samolotu lub przelatującego ptaka. Być może tego typu dźwięk wywołał takową konsternację u zwierzątka.

 

 

 

 

Źródło: o2.pl ; YouTube/Daniil Tyuterev

Komentarze

Komentarze