27.3 C
Warszawa
piątek, 19 lipca, 2024

Lubelskie: DRAMATYCZNE nagranie udostępnione KU PRZESTRODZE! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W internecie, w tym również na polskich stronach www i profilach na portalach społecznościowych, odnaleźć można różnorakie materiały filmowe budzące emocje i zyskujące sporą popularność. Często bywa, że taki stan rzeczy dotyczy zabawnych filmików, jednak jest tak też w przypadku nagrań, na których uwiecznione są smutne czy nawet wstrząsające sytuacje. Choć takowe filmy mogą wielu szokować i przerażać, to jednak od czasu do czasu warto niektóre z nich udostępnić i podać dalej w ramach przestrogi.

 

Tak też jest w przypadku materiału udostępnionego przed kilkoma tygodniami przez policję w ramach apelu o rozsądek i więcej uwagi, kiedy uczestniczymy w ruchu drogowym. Nagranie pochodzi z województwa lubelskiego, a uściślając- zostało zarejestrowane na terenie miejscowości Tomaszów Lubelski.

 

Na filmie widzimy jak 57-letnia kobieta zostaje potrącona przez karawan po tym jak weszła ona na przejście dla pieszych, jednak widok nadjeżdżającego pojazdu mogły zasłonić jej inne samochody na drugim pasie. Do zdarzenia doszło na ul. Lwowskiej w dniu 25 sierpnia br.

 

Według informacji przekazanych przez portal o2.pl, który powołuje się na ustalenia policji, mercedesem, który potrącił 57-latkę kierować miał mężczyzna pochodzący z Ukrainy. Treść nagrania zwraca jednak uwagę na to, że ostrożność należy zachować zarówno siedząc za kierownicą, jak i też kiedy uczestniczymy w ruchu drogowym w roli osoby pieszej.

 

 

 

 

Źródło: o2.pl ; YouTube/suski DlaWas-info

Fot.: PxHere

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze