18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Makabryczne odkrycie w Warszawie! Policja prowadzi działania

Zobacz koniecznie

Niestety jest to kolejna wiadomość, która dotyczy dokonania makabrycznego odkrycia dokonanego na terenie jednego z polskich miast. Tym razem do tego typu przerażającego zdarzenia doszło w samej stolicy naszego kraju. O sprawie poinformowały niektóre z polskich portali informacyjnych, w tym m.in. portal RadioZET.pl. Przedstawiciel stołecznej policji przekazał natomiast, że funkcjonariusze podjęli działania, które finalnie mają dać odpowiedzi na pytania związane z okolicznościami oraz przyczynami tragedii, do jakiej doszło, jak wiele na to wskazuje na terenie jednej z warszawskich dzielnic.

 

Makabryczne odkrycie zostało dokonane tym razem na terenie warszawskie osiedla Gocław. Jak podaje portal RadioZET.pl, w znajdującym się w tej części stolicy jeziorku Balaton, otoczonym przez przez park, znajdować miały się bowiem ludzkie zwłoki.

 

Służby takie jak policja, a także straż pożarne miały zostać zaalarmowane i poinformowane na temat znalezienia ludzkiego ciała w czwartkowe popołudnie. W mediach pojawiły się tego samego dnia również informacje na temat tego co wstępnie ustalili funkcjonariusze policji zajmujący się makabrycznym odkryciem dokonanym na terenie Gocławia.

 

Jak przekazali dziennikarze powołując się na informacje otrzymane od przedstawicieli stołecznej policji, ciało należeć ma do kobiety. Jej wiek określany jest na około 64 lata.

 

Po otrzymaniu zgłoszenia w rejonie jeziorka, w którym znajdowało się ciało, do odpowiednich działań przystąpili strażacy oraz policjanci, którzy zapewniają iż podjęli się przeprowadzenia czynności, które pomogą ustalić okoliczności oraz przyczyny śmierci kobiety. Działania te mają przynieść również odpowiedź na to z jakich przyczyn doszło do śmierci 64-latki. Pojawiają się bowiem pytania i wątpliwości dotyczące tego czy do śmierci kobiety doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy też może ktoś trzeci przyczynił się do jej utraty życia.

 

 

Źródło: RadioZET.pl

Fot.: Facebook/policjaat112

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze