13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Mocna wymiana zdań między posłem Gawkowskim a redaktorem Mazurkiem [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Choć przy okazji politycznych sporów w naszym kraju nie dochodzi do rękoczynów czy takich aktów agresji, jakie można obserwować w parlamentach czy studiach telewizyjnych w innych państwach, w tym również niejednokrotnie tych leżących w Europie. Równocześnie trzeba jednak zaznaczyć, że podczas dyskusji, sporów i wymiany poglądów na polskiej scenie politycznej nie brakuje emocji oraz sytuacji, kiedy padają naprawdę mocne słowa. Co ciekawe do takowych słownych utarczek i stanowczej obrony swojego zdania dochodzi też dość często, kiedy politycy nie dyskutują między sobą, ale rozmawiają w studiu z dziennikarzami.

 

To dość stanowczej wymiany zdań doszło też w tym przypadku, gdy gościem w rozgłośni RMF FM był poseł Lewicy Krzysztof Gawkowski. Rozmowę z nim przeprowadził redaktor Robert Mazurek, który wielu słuchaczom radia oraz osobom interesującym się politycznymi wydarzeniami i dyskusjami na temat tego co się dzieje w rodzimej polityce. Niejednokrotnie ironicznie odnosi się on odnosi do słów czy poglądów swoich rozmówców, bądź używa dosyć mocnych sformułowań.

 

Tym razem w rozmowie z lewicowym politykiem nie brakowało odniesień do historii, kiedy poseł Gawkowski został poproszony o odniesienie się do słów innego polityka Lewicy i byłego kandydata na prezydenta Roberta Biedronia.

 

 

 

Źródło: RMF FM ; Rmf24.pl ; Facebook/Arek Pikuś

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze