19.1 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

Nagrano brutalny atak na pro-liferów! Policja zabezpieczyła krew… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Wolontariusze należący do Fundacji Pro-Prawo do Życia prowadzą regularne działania, które uświadamiać mają ludzi nie tylko w temacie ochrony życia od poczęcia, ale także w kwestii treści jakie mają być prezentowane w niektórych szkołach na zachodzie Europy i co niektórzy chcieli by w ramach edukacji pokazywać też polskim dzieciom. Niestety przy okazji takowych działań pro-liferzy mierzyć muszą się niejednokrotnie z agresją.

 

Tak też było w tym przypadku. Sytuacja miała miejsce w Gdańsku, nieopodal centrum miasta. Furgonetka, która używana jest w ramach kampanii „Stop pedofilii” została zaatakowana przez pewnego mężczyznę, który wysiadł z auta, które wcześniej zatrzymało się przed pojazdem kierowanym przez pro-liferów.

 

Agresor wyrwał lusterka przy oknach furgonetki, oderwał rejestrację, a także rozbił szybę. Uderzył on w okno z tak dużą siłą, że aż poleciała krew, która później została zabezpieczona przez policyjnego technika.

 

Najpierw podbiegł od strony kierowcy i wyłamał lewe lusterko. Po tym wyrywał tablicę rejestracyjną. Po jej oderwaniu zaczął odchodzić wzdłuż ulicy Opackiej w ślad za szarą Toyotą. Wjechaliśmy w ulicę Opacką za nim. Wtedy wrócił i wyłamał drugie lusterko, tablicą rejestracyjną bił w szybę pasażera, a później skopał i pogiął maskę pojazdu. Na koniec z dużą siłą uderzył na przednią szybę, która popękała a w miejscu uderzenia pozostał krwawy ślad! Najwidoczniej miał dość bo odszedł wzdłuż Opackiej, a następnie biegiem uciekł między bloki tamtejszego osiedla.

— Zrelacjonował zaistniałe zajście kierowca furgonetki cytowany przez portal ProPolski.pl.

 

Jak zapowiedziała Fundacja Pro-Prawo do Życia, wolontariusze mają kontynuować realizację kampanii „Stop pedofilii” na terenie Gdańska. W opublikowanym materiale wideo zamieszczone zostało nie tylko nagranie z furgonetki, ale też inne zarejestrowane przez świadka zdarzenia, który obserwował tę sytuację ze swojego samochodu.

 

Opublikowany materiał został umieszczony na kanale Fundacja Pro Tv na platformie YouTube.

 

 

 

Źródło: ProPolski.pl ; YouTube/Fundacja Pro tv

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze