ODWAŻNE zdjęcie Anny Muchy! Nie ma na sobie…(FOTO)

Anna Mucha to jedna z najbardziej znanych aktorek. Zasłynęła dzięki serialowi „M jak miłość.” Później zagrała także w wielu innych filmach. Tym razem jednak zaskoczyła swoich fanów. Pokazała bardzo odważne zdjęcie. Zamiast stanika miała…

Anna Mucha to znana wszystkim aktorka i prezenterka. Zadebiutowała już jako 9-latka w filmie Andrzeja Wajdy pt. „Korczak.” Jednak sławę przyniosła jej rola Magdy Budzyńskiej z serialu „M jak miłość.” Anna Mucha grywała także w wielu innych filmach takich jak np. „Chłopaki nie płaczą”, „Oh Karol 2”, czy „Wkręceni 2”.

Jak wiadomo nie samym aktorstwem człowiek żyje. Mucha wydała także swoją książkę o tytule „Toskania, że mucha nie siada.”

Poza aktorstwem, byciem prezenterką i pisarką Anna Mucha dodaje bardzo dużo różnych postów w tym zdjęć i filmów na swoje media społecznościowe głównie Instagram.

Nierzadko także zaskakuje swoimi stylizacjami. Ostatnio media rozpisywały się na temat jej ostatniej sesji dla jednego z magazynów, gdzie na jednym zdjęciu widać jej gołą pupę i to w centrum miasta!

Teraz aktorka wrzuciła na swojego Instagrama swoje zdjęcie z wakacji. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, w jaki sposób zostało ukazane zdjęcie. Na zdjęciu widzimy aktorkę na basenie, która nie ma na sobie góry z kostiumu kąpielowego. W zamian za to biust zasłania, dwoma…kaczkami!

Zdjęcie wywołało burzę w Internecie i bardzo dużo komentarzy. Sporo osób chwaliło aktorkę, ale były też osoby, które ją krytykowały.

“Ciekawe czy poszło w kaczuszki”

“Uuuuu, pobudza zmysły ta fotka”

“Paskudne kurczaki”

-tak brzmią niektóre z komentarzy – można je przeczytać na Instagramie.

Z kolei zdjęcie, które wywołało tak wiele sensacji można zobaczyć tutaj:

Co sądzicie o tym zdjęciu? Myślicie, że przesadziła?

 

Źródło: instagram.com, alaluna.pl

Foto: zrzut ekranu/ Instagram.com/ Anna Mucha

 

Komentarze

Komentarze