28 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

PILNE! Krwawy atak w centrum miasta!

Zobacz koniecznie

Niestety pomimo tego, że państwa, służby i społeczeństwa w różnych częściach Europy oraz świata w ostatnich miesiącach co oczywiste skupiają się w głównej mierze na przeciwdziałaniu skutkom rozprzestrzeniania się koronawirusa, to jednak nie sprawia to, iż inne problemy czy zagrożenia znikają z naszego globu. Potwierdzają to również doniesienia o kolejnych atakach i innych działaniach związanych z funkcjonowaniem organizacji o charakterze terrorystycznym. Jak podają media, doszło do kolejnej tego typu sytuacji na naszym kontynencie. O sprawie poinformował m.in. portal Rmf24.pl.

 

Do ataku doszło na wyspach brytyjskich, a dokładniej w centrum popularnej miejscowości Birmigham. Co więcej, dodatkowo niepokojące jest to, że przedstawiciele miejscowych służb mówią, że mieliśmy do czynienia z szeregiem niebezpiecznych incydentów tej nocy.

 

Brytyjscy policjanci mieli otrzymać zgłoszenie o zaistnieniu ataku w godzinach nocnych, niedługo po północy. Według pierwszych alarmujących zawiadomień mówiono o tym, że doszło do dźgnięcia nożem w centrum miasta. Na miejsce, gdzie miały wydarzyć się te dramatyczne wydarzenia wysłano policję oraz karetkę pogotowia ratunkowego. Potem miało jednak dojść do szeregu podobnych ataków nożownika w tym mieście i nie tylko jeden człowiek został ugodzony niebezpiecznym narzędziem w tej okolicy.

 

Miejscowa policja przekazała, że niestety w wyniku tego co działo się w nocy może być wielu poszkodowanych, jednakże zdaniem dziennikarzy, funkcjonariusze nie chcieli zdradzać zbyt wielu szczegółów dotyczących tego co rozegrało się na ulicach Birmigham. Równocześnie, według medialnych przekazów, nie podjęto się określenia dokładnej liczby rannych, jak również tego jak poważne obrażenia odniosły ofiary. Nie ma na ten moment również oficjalnych informacji, według których ktoś miałby stracić życie.

 

Centrum miasta miało zostać odgrodzone. Jak podaje Rmf24.pl, policja utworzyła specjalny kordon w rejonie skrzyżowania Bromsgrove Street oraz Hurst Street. Dzielnica, na terenie której znajduje się to miejsce ma być okolicą, w której kwitnie nocne życie Birmigham.

 

 

 

Źródło: Rmf24.pl ; Gazeta.pl

Fot.: Pixabay

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze