Płomienie w Nowym Sączu! Na miejsce wysłano straż pożarną oraz policję [WIDEO]

Chwile grozy mogli przeżyć dziś rano mieszkańcy Nowego Sącza (woj. małopolskie) w tej części miasta, w której doszło do dużego pożaru. Syreny i odgłosy związane z akcją gaśniczą mogły również tego poranka obudzić niejednego z okolicznych mieszkańców. Pożar wybuchł bowiem mniej więcej między godziną 6 a 7 rano. O sprawie poinformował m.in. portal Wirtualna Polska.

 

Na miejsce zdarzenia wysłano dość licznie strażaków, a także funkcjonariuszy policji. Ogień rozprzestrzenił się bowiem w budynku znanej sieci sklepów z elektroniką i sprzętem AGD Media Expert. Chodzi o sklep, który znajduje się przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu.

 

Nad okolicą unosiły się kłęby dymu, a do walki z pożarem ruszyła nie tylko Państwowa Straż Pożarna, ale także jednostki okolicznej Ochotniczej Straży Pożarnej. Do działań na tym terenie w poniedziałkowy poranek przystąpili też jak już wspomniano wcześniej funkcjonariusze policji.

 

CZYTAJ TEŻ: Tragiczne sceny w Małopolsce! Wstrząsające relacje [FOTO]

 

Widok kłębów dymu, pożaru i akcji gaśniczej mógł wielu przerazić dziś przed południem. Wyzwanie było o tyle utrudnione, że niestety ogień zająć miał teren całego budynku sklepu. Działania służb na miejscu zdarzenia mogą być prowadzone nawet do wieczora.

 

Strażacy fragmentami przecinają dach, aby usunąć gazy pożarowe. Na miejscu jest wystarczająca ilość wody, dojechały dwie cysterny. Częściowo zawaliła się konstrukcja dachu od strony południowej. Działania strażaków potrwają co najmniej kilka godzin.

— Powiedział cytowany przez Radio ZET i Wirtualną Polskę Sebastian Woźniak pełniący obowiązki rzecznika małopolskiej straży pożarnej.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=mzrg2p1Scv0

 

 

Źródło: Radio ZET ; Wirtualna Polska ; YouTube/Hidden Exposure

 

Komentarze

Komentarze