Straszliwe sceny w Korei Północnej! Zdjęcia i nagrania przerażają [WIDEO]

Według medialnych doniesień i informacji jakie wypływają z Korei Północnej, ostatnie miesiące są naprawdę dramatyczne dla wielu żyjących tam ludzi. Przed kilkoma miesiącami pewien urzędnik, który zdecydował się uciec z tego rządzonego przez reżim państwa przekazać miał, że epidemia koronawirusa przyniosła straszliwe skutki. Ponadto kraj ten ma zmagać się z suszą, a więc w związku z tym też problemem głodu. Na tych kłopotach jednak się nie skończyło, gdyż w ostatnich dniach mieszkańcy niektórych części Półwyspu Koreańskiego musieli zmierzyć się z kataklizmem. Publikowane w sieci fotografie i nagrania z niektórych regionów w Korei Północnej budzić mogą prawdziwą grozę.

 

Przez kraj przeszedł tajfun Maysak, który miał przynieść straszliwe szkody. Władze w Pjongjangu zapowiedziały surowe kary dla przedstawicieli władz lokalnych, którzy zdaniem północnokoreańkiego reżimu doprowadzili do „incydentu z tuzinami ofiar”. Oficjalnie jednak nie jest pewne jak wiele ofiar pochłonęła siła żywiołu, kiedy ulice znalazły się pod wodą.

 

 

Oficjele, których północnokoreańskie władze oskarżają o zaniedbania, mieli zdaniem reżimu zaniedbać wytyczne wynikające z rozkazu wydanego przez Partię Pracy Korei, której liderem jest sam Kim Dzong Un.

 

 

 

Źródło: Twitter/@worldnewsdotcom ; o2.pl ; YouTube/AFP News Agency

Fot.: YouTube/Guardian News (zrzut ekranu) ; Twitter/@worldnewsdotcom

 

Komentarze

Komentarze