25.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

SZOKUJĄCE nagranie udostępnione w sieci! Żołnierze wyrządzili takie okrucieństwo?! [WIDEO +18]

Zobacz koniecznie

Na początku trwającego tygodnia udostępniono w sieci nagranie, które wywołało wiele komentarzy oraz ogromne kontrowersje i emocje w różnych częściach świata. Głos zabrali również przedstawiciele organizacji, które w założeniu zajmować mają się obroną praw człowieka. To właśnie te ugrupowania podzieliły się za pośrednictwem internetu tym filmem, który dla wielu jest naprawdę wstrząsający.

 

Na zarejestrowanym materiale widzimy mężczyzn odzianych w mundury armii Mozambiku, więc można domniemywać, iż są to żołnierze mający troszczyć się o bezpieczeństwo na terenie tego afrykańskiego państwa. Przedstawiciele mozambijskich władz zadeklarowali po upublicznieniu w sieci tego filmu, że podejmą działania mające na celu weryfikację prawdziwości nagrania oraz przeprowadzenie dochodzenia dotyczącego tragedii jaka została na nim zarejestrowana.

 

Na udostępnionym w sieci materiale filmowym wspomniani mozambijscy żołnierze dokonują makabrycznego czynu. Stosują oni bowiem przemoc fizyczną na pewnej kobiecie, jednakże nie tylko na tym kończy się ich brutalność. Mężczyźni w mundurach bowiem nie tylko biją na nagraniu kobietę, ale w dalszej kolejności również strzelają do niej z broni palnej, kiedy ta podejmuje próbę ucieczki.

 

Zarejestrowany materiał trwa około dwóch minut. Żołnierze otaczają rozebraną kobietę, którą traktują w tak okrutny sposób. Do uderzania swojej ofiary jeden z mężczyzn używać ma kija, zanim inny odda w jej kierunku strzał pozbawiając ją życia.

 

Według informacji przekazanych przez agencję Reutera, na nagraniu miały zostać zarejestrowane słowa wypowiedziane w języku portugalskim, których treść to: „zabij ją na poboczu drogi„. Agencja AFP podała natomiast, że na filmie tym mężczyźni mieli krzyczeć to kobiety oskarżając ją o to, że jest ona z ugrupowania Asz-Szabab, czyli islamistycznej organizacji terrorystycznej, które poparcie zyskuje w Afryce m.in. na kanwie panującej biedy oraz korupcji.

 

UWAGA! Nagranie zawiera treści drastyczne i jest nieodpowiednie dla osób wrażliwych, a także czytelników poniżej 18. roku życia.

 

https://youtu.be/CXTcjQGgs5w

 

 

Źródło: o2.pl ; Twitter ; AFP ; Reuters ; YouTube/Rutra Jejsum

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze