SZOKUJĄCE sceny z udziałem nastolatek! Nagranie z ataku na dziewczynę jest bulwersujące [WIDEO]

Niestety po raz kolejny doszło w naszym kraju do brutalnego zachowania zarejestrowanego na nagraniu, które zostało udostępnione w sieci, a którego anty-bohaterkami są młode dziewczyny. W tym przypadku sytuacja miała miejsce w Jeleniej Górze (województwo dolnośląskie).

 

CZYTAJ TEŻ: Szokujące sceny w jednej z polskich szkół! Tego dopuściły się uczennice… [WIDEO]

 

Na nagranym w Jeleniej Górze materiale widzimy agresywny zachowanie jakiego dopuściły się dwie dziewczyny wobec 15-latki. Agresorki zabrały ofierze pieniądze oraz telefon komórkowy, jednak niestety na tym się nie skończyło. Zaatakowana dziewczyna została też pobita, kiedy napastniczki domagały się od niej podania kodu potrzebnego do odblokowania komórki.

 

Na nagraniu, które krąży po internecie słychać przeraźliwe krzyki uderzanej pięścią i kopanej 15-latki, a także głos osoby obok, która apeluje do agresorek o to, aby zostawiły swoją ofiarę.

 

Funkcjonariusze miejscowej policji zadziałali dość sprawnie i obydwie dziewczyny, które zachowały się w tak bulwersujący sposób zostały zidentyfikowane, a następnie zatrzymane. Jak informuje „Super Express” blond włosa dziewczyna ma zaledwie 13 lat i została przekazana rodzicom, jednak nie wyklucza się tego, że może ona trafić do poprawczaka, ponieważ ma mieć złą opinię. Druga z dziewczyn ma 19 lat i trafiła do aresztu. Na łamach se.pl poinformowano, że grozi jej nawet 12 lat za kratkami więzienia.

 

 

 

 

Źródło: se.pl ; YouTube/Jelonkacom

Fot.: Flickr

Komentarze

Komentarze