TO nagranie stało się hitem Internetu! Nie zgadniesz co zrobił Macron! (WIDEO)

We Francji przez cały czas od kilku miesięcy trwa epidemia koronawirusa. Kraj ten odnotował ostatnio drugi co do wielkości dobowy przyrost zakażeń. W sumie we Francji odnotowano ponad 300 tysięcy przypadków zakażeń COVID-19. Jak widać jednak prezydent Francji wcale nie przejmuje się zaistniałą sytuacją!

Cała Europa zmaga się z epidemią koronawirusa. Spory problem ma też Francja, która odnotowuje codziennie tysiące nowych zakażeń. Ludzie panikują, lecz jak widać prezydent Francji -Emmanuel Macron ani trochę się tym nie przejął.

Ostatnio do sieci trafiło nagranie z udziałem prezydenta Francji, które stało się hitem sieci. Pokazuje ono, że Macron nie do końca zdaje sobie sprawę z problemu jakim jest koronawirus we Francji.

Na nagraniu widzimy prezydenta Macrona ubranego w maseczkę. Nagle jednak zachciało mu się zakaszleć. Emmanuel Macron na oczach wszystkich mediów zdjął maseczkę i zakaszlał zasłaniając się jedynie ręką.

Na prezydenta Francji od razu wylała się fala krytyki.

Premier Wielkiej Brytanii też udawał że to są jakieś bzdury dopóki go nie dopadło.Wtedy dopiero wprowadził obostrzenia.Więc nie lekceważmy tego.Włochy są przykładem takiego lekkiego podejścia i co z tego wynikło wszyscy wiemy.

-komentują zachowanie Macrona internauci.

Całość nagrania można zobaczyć tutaj:

Emmanuel Macron to jest jednak gość😂😂😂video @roman_paliwoda on TT

Opublikowany przez Arka Pikusia Środa, 9 września 2020

 

Źródło: Facebook.com

Foto: Facebook.com/ zrzut ekranu

Komentarze

Komentarze