WHO przekazało DRAMATYCZNE wieści o COVID-19! Tak źle jeszcze NIE było…

Problem z epidemią koronawirusa rozpoczął się w Chinach. Teraz groźny wirus rozprzestrzenił się już na całym świecie. Spory problem z koronawirusem mają takie kraje jak Brazylia, Stany Zjednoczone, czy Indie. Światowa Organizacja Zdrowia przekazywała cały czas informacje dotyczące pandemii. Tym razem po raz kolejny przekazali kolejne wieści. Niestety jednak tak źle jeszcze nie było. 

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) przez cały czas trwającej epidemii przekazywała wskazówki oraz informacje dotyczące groźnego wirusa. Apelowała także, jak można się przed nim ochronić.

ZOBACZ TAKŻE: WHO o koronawirusie! Padły PRZERAŻAJĄCE słowa!

Tym razem znów na temat epidemii wypowiedział się szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Stwierdził bowiem, iż nie jest to ostatnia pandemia.

Historia uczy nas, że pandemie się zdarzają, ale kiedy nadejdzie kolejna, świat musi być przygotowany – lepiej niż tym razem

-powiedział szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Co ciekawe Mike Ryan, który w WHO jest ekspertem ds. sytuacji kryzysowej pochwalił Chiny za działalność ws. zwalczania koronawirusa.

(…) próba przedstawienia ludziom nadmiernie uproszczonych, spłyconych rozwiązań nie jest długoterminową strategią, która wygrywa

-tak wypowiedział się Ryan na temat sytuacji w Brazylii, gdzie ostatnio mówiło się, że pojawiają się sprzeczne informacje dotyczące COVID-19.

Jeśli społeczności zauważą, że uzyskują informacje, które są manipulowane politycznie lub że zarządzano nimi w sposób, który zniekształca dowody, to to, niestety, zemści się

-dodał ekspert WHO ds. sytuacji kryzysowych.

Również Ryan, tak samo jak szef WHO pochwalił Chiny za właściwe zwalczanie koronawirusa.

Jaka jest Wasza opinia na temat słów zarówno szefa Światowej Organizacji Zdrowia jak i eksperta ds. sytuacji kryzysowych?

 

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Foto: Pixabay.com

 

Komentarze

Komentarze