18.9 C
Warszawa
wtorek, 25 czerwca, 2024

Znana gwiazda ma COVID-19! Stan jest POWAŻNY!

Zobacz koniecznie

Koronawirus na świecie szaleje od kilku dobrych miesięcy. Nic nie wskazuje na to, aby liczba zakażeń zaczęła spadać. Teraz na COVID-19 zachorowało już coraz więcej polityków i celebrytów. Dziś media obiegła informacja o kolejnym zakażeniu. Okazuje się, że jest bardzo poważnie. 

Koronawirus od wielu miesięcy nie chce ustąpić. Na groźnego wirusa zachorowało już mnóstwo polityków, gwiazd, czy dziennikarzy. Teraz w internecie pojawiła się kolejna szokująca informacja.

Jak informuje Super Express koronawirusem zaraziła się znana, polska dziennikarka Dorota Gardias. Podobno wirusem zakaziła się od swojej 7 letniej córki.

Według tabloidu stan dziennikarki jest bardzo poważny. Zarówno Gardias jak i jej córka miały trafić na oddział zakaźny. Z tym, że dziennikarka Dorota Gardias COVID-19 przechodzi bardzo poważnie i ma spore problemy z oddychaniem.

W ostatnim czasie nic nie wskazywało na to, że Dorota Gardias jest chora. Jeszcze nie tak dawno na swoim oficjalnym koncie na Instagramie opublikowała swoje zdjęcie bez żadnego opisu. Po samym zdjęciu nie widać, żeby coś miało być nie w porządku.

Zdjęcie można zobaczyć tutaj:

https://www.instagram.com/p/CFwGMDaJNPg/?utm_source=ig_embed

Przypomnijmy, że Dorota Gardias to znana polska prezenterka i dziennikarka. Od wielu lat pracuje w TVN, gdzie przedstawia pogodę. Znana jest także jako prowadząca programu „Projekt Plaża.” Brała też udział w takich programach jak „Azja Express”, czy „Taniec z Gwiazdami.” Dorota Gardias jest nie tylko dziennikarką, ale także modelką. Całkiem na początku swojej kariery zawodowej zajmowała się fotomodelingiem.

 

Źródło: onet.pl, propolski.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze