19.4 C
Warszawa
niedziela, 20 czerwca, 2021

PILNE! Kolejny znany polityk zakażony koronawirusem

Zobacz koniecznie

Koronawirus wciąż daje o sobie znać w przykry sposób w ramach drugiej fali epidemii. Choć w innych krajach europejskich sytuacja jest gorsza, to jednak także w Polsce roznoszenie się słynnego już wirusa SARS-CoV-2 wywołuje sporo problemów w szpitalach i skutkuje wymogiem przestrzegania obostrzeń. Dla wielu niepokojące mogą być nie tylko podawane każdego dnia dane dotyczące dobowych przyrostów liczby osób zakażonych oraz zgonów, ale także historie dotyczące śmierci osób stosunkowo młodych zakażonych koronawirusem, jak również wiadomości mówiące o znanych osobach z pozytywnym wynikiem testu na obecność SARS-CoV-2. Dziś wieczorem w mediach pojawiła się informacja o kolejnym znanym polityku, który zaraził się koronawirusem.

 

Tym razem do grona zakażonych dołączył człowiek z rządu, który spełnia bardzo ważną i odpowiedzialną rolę w naszym państwie. Mowa tu bowiem o ministrze Obrony Narodowej Mariuszu Błaszczaku. O tym, że po odbyciu kwarantanny otrzymał pozytywny wynik testu poinformował sam zainteresowany za pośrednictwem internetu.

 

Po przebyciu kwarantanny miałem zrobiony test na obecność koronawirusa. Wynik niestety jest dodatni. Czuję się dobrze. Uważajmy na siebie i stosujmy się do zasad sanitarnych.

– Poinformował i zaapelował w treści udostępnionego na Twitterze wpisu szef MON.

 

Minister Mariusz Błaszczak trafił na kwarantannę po tym jak tydzień temu miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. W czasie izolacji jak już wiadomo potwierdziło się, że także on jest zarażony.

 

 

Źródło: Onet.pl ; Twitter/@mblaszczak

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze