4.2 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

To bardzo tragiczne wydarzenie! Ciała Polaków nie zostały początkowo zauważone… [FOTO]

Zobacz koniecznie

Dla wielu zapewne bardzo wstrząsające były medialne doniesienia, które w dniu dzisiejszym obiegły portale informacyjne, rozgłośnie radiowe i stacje telewizyjne. Według docierających zza naszej zachodniej granicy wieści, na terenie zachodniej części Niemiec życie stracić miało kilkoro naszych rodaków. Wśród ofiar jest także kobieta.

 

Do dramatycznych, a zarazem krwawych w skutkach wydarzeń doszło na niemieckiej autostradzie A1 w rejonie znajdującym się niedaleko od miejscowości Wildeshausen. Według informacji, które dziś rano mogły zmrozić krew w żyłach wielu osobom, doszło do makabrycznego zderzenia busa i ciężarówki. W wyniku tego drogowego zdarzenia życie straciło aż pięć osób.

 

CZYTAJ TEŻ: Pościg w stolicy! Karygodne zachowanie i reakcję policji zarejestrowała kamera [WIDEO]

 

Bus, w którym jechały osoby, które nie zdołały przeżyć zderzenia, przemieszczał się na polskich tablicach rejestracyjnych. W nim też właśnie przebywać mieli nasi rodacy. Niestety uderzenie w inny duży pojazd było na tyle silne, że nie udało się ocalić piątki osób jadących busem po niemieckiej autostradzie. Ofiary, które jak wszystko na to wskazuje pochodzą z Polski to czterech mężczyzn oraz jedna kobieta.

 

Kierowca ciężarowego samochodu, z którym zderzył się bus miał nie jechać ze zbyt dużą prędkością. Kierowca tego pojazdu po przebadaniu na obecność alkoholu we krwi został wypuszczony do domu. Według przekazywanych przez media informacji, prawdopodobnie to właśnie pojazd, którym podróżowali Polacy jechał zbyt szybko. Wskazywać na to miał brak śladów hamowania w miejscu, w którym bus uderzył w drugi z uczestniczących w zdarzeniu pojazdów. Możliwe, że ze względu na porę kierowca zasnął za kierownicą busa.

 

Zderzenie miało być na tyle silne, że w wyniku zmiażdżenia pojazdu przybyły na miejsce służby miały początkowo nie dostrzegać aż trzech z pięciu ciał znajdujących się we wraku busa.

 

 

 

Źródło: Rmf24.pl ; Wirtualna Polska

Fot.: Wikimedia Commons ; Twitter/@TAG24HH

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze