13.4 C
Warszawa
piątek, 2 czerwca, 2023

ZNAMY zarobki Julii Wieniawy! SPADNIESZ z krzesła!

Zobacz koniecznie

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. W mediach społecznościowych obserwuje ją naprawdę dużo osób. Na pewno każdy z Was zastanawiał się ile zarabia. Postanowiliśmy się dowiedzieć! Będziecie w szoku!

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej znanych osób młodego pokolenia. Zasłynęła dzięki roli w serialu „Rodzinka.pl.” Jak się jednak okazuje nie samym aktorstwem człowiek żyje. Wieniawa także śpiewa. Jakiś czas temu wydała nawet swoją piosenkę wraz z teledyskiem, które przyjęły się bardzo dobrze. Piosenka na YouTube zdobyła miliony wyświetleń.

ZOBACZ TAKŻE: ODWAŻNE zdjęcie Julii Wieniawy! Tak GORĄCO jeszcze nie było…

Jakiś czas temu brała też udział w Tańcu z Gwiazdami oraz współprowadziła program Polsat SuperHit Festiwal.

Jak już wcześniej wspominaliśmy Julia Wieniawa jest osobą, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowym, w tym głównie na Instagramie. Nie tak dawno pobiła rekord. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,6 miliona osób.

Wszyscy zastanawiali się pewnie ile zarabia Wieniawa sprzedając produkty. Jak się okazuje firmy są w stanie zapłacić bardzo wiele, by tylko gwiazda je reklamowała. Co ciekawe Julia Wieniawa w cenach przegoniła już znane wszystkim blogerki modowe.

Jak informuje magazyn Flesz za jeden taki post na Instagramie Wieniawa otrzymuje 20-30 tysięcy złotych. Jeśli pojawi się na jakieś imprezie branżowej, wtedy według Flesza zarabia nawet 50 tysięcy złotych.

Nie wchodzi w każdą współpracę. Z rozmysłem dobiera marki i produkty, które pokazuje, i inkasuje za nie konkretne kwoty

-taką informację możemy przeczytać w magazynie Flesz.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że to jest zbyt mało? Lubicie Julię Wieniawę? Wiedzieliście, że na produktach można zarobić aż tyle?

 

 

Źródło: alaluna.pl

Foto: zrzut ekranu/ Instagram.com/ Julia Wieniawa

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze