21.3 C
Warszawa
poniedziałek, 20 maja, 2024

Bulwersujące nagranie! To zachowanie policji oceniane jest jako skandaliczne i niedopuszczalne [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Nie milkną dyskusje wokół kontrowersji jakie pojawiły się w związku z zamieszkami i incydentami, które miały miejsce przy okazji tegorocznych obchodów Święta Niepodległości na ulicach Warszawy. Choć organizatorzy Marszu Niepodległości apelowali o to, aby w związku z obowiązującymi obostrzeniami wziąć udział w tegorocznych obchodach w sposób zmechanizowany i zamiast przemarszu zorganizować przejazd samochodami, rowerami oraz motocyklami, to jednak sporo osób przybyło pieszo, a wśród nich nie zabrakło również takich chcących wywołać zamieszki. Dochodziło jednak też do wywołujących oburzenie zachowań funkcjonariuszy policji.

 

Jedno z działań policjantów przy okazji działań podejmowanych podczas zamieszek w Warszawie, zarejestrowała kamera pewnego reportera. Fragmentem tego materiału podzielił się jego przyjaciel, a zarazem popularny prawicowy YouTuber i samorządowiec Prawa i Sprawiedliwości Dariusz Matecki.

 

Jak widać na nagraniu, niektórzy z policjantów zachowywali się w sposób agresywny używając przy tym środków przymusu bezpośredniego wobec osób, które przemieszczały się na terenie dworca, lecz nie uczestniczyły czynnie w urządzaniu bitwy z policją.

 

 

Źródło: Twitter/@DariuszMatecki

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze