26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Godna uwagi postawa policjanta! Funkcjonariusz odpowiedział awanturującej się kobiecie [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Sporo kontrowersji wywołały wydarzenia, do których doszło nie tylko w centrach polskich miast i pod kościołami, ale również w okolicach budynku Sejmu RP w Warszawie, kiedy przy okazji protestu organizowanego przez zwolenniczki dostępu do aborcji z tzw. strajku kobiet doszło do zamieszek i konieczna była interwencja ze strony policji. Kiedy pojawiły się znaki zapytania, a dyskusja na temat działań funkcjonariuszy rozgorzała w polskim Sejmie, wówczas policja odniosła się do zarzutów i udostępniła nagrania, na których zarejestrowano to jak na agresję i niepokojące zachowania reagowali policjanci. W internecie pojawił się jednak też inny materiał wideo, który również wzbudził zainteresowanie.

 

W sieci niejednokrotnie w ostatnich tygodniach pojawiają się filmiki zarejestrowane przy okazji różnorakich zajść, które mają miejsce przy okazji protestów. Budzą one zarazem spore emocje, przykładem tego były między innymi materiały wideo zarejestrowane przy okazji ataków na kościoły i osoby wierzące. Sytuacje tego typu wywoływały spore oburzenia, a nawet bulwersację. W przypadku nagrania, które można zobaczyć poniżej, wielu ludzi jednak jest dumnych z policjanta, który w reakcji na słowa obrażającej go manifestantki wyjaśnił jej, że służy Polsce.

 

Ty potrafisz tylko służyć i wykonywać rozkazy psie.„- Takie słowa usłyszał funkcjonariusz od jednej z kobiet podczas protestu. W reakcji na to powiedział on jak słyszymy na nagraniu, że „Służy Rzeczpospolitej Polskiej” i poprosił kobietę by nie obrażała funkcjonariusza podczas pełnienia przez niego służby.

 

 

 

Źródło: wPolityce.pl ; Twitter/@KazikowskaEdyta ; Twitter/@pobozy

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze