19.9 C
Warszawa
czwartek, 16 maja, 2024

HIT! Kidawa-Błońska podbiła internet! Zaskakująca wypowiedź u Mazurka [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Sporo śmiechu wśród internautów oraz słuchaczy radia RMF FM wywołała zapewne wymiana zdań, do jakiej doszło pomiędzy posłanką Koalicji Obywatelskiej i byłą kandydatką na urząd Prezydenta RP Małgorzatą Kidawą-Błonśką a redaktorem Robertem Mazurkiem na antenie rozgłośni. Podczas wywiadu, parlamentarzystka powiedziała o dość rewolucyjnym pomyśle dotyczącym praw kobiet…

 

W czasie kampanii wyborczej, kiedy jeszcze Małgorzata Kidawa-Błońska nie została zastąpiona Rafałem Trzaskowskim w roli osoby kandydującej na Prezydenta Polski, zdarzało jej się kilkukrotnie popełnić przez pomyłkę wypowiedź, która rozbawiła niejedną osobę śledzącą polityczne wydarzenia w naszym kraju. Nie inaczej stało się też w tym przypadku i również ta wypowiedź zostaje ironicznie określana przez niektórych jako kolejna jej „złota myśl”.

 

Tym razem w trakcie wywiadu stwierdziła, że jest zwolenniczką… „równego dostępu kobiet do mężczyzn”. Na te słowa prowadzący wywiad red. Robert Mazurek zareagował pytając o to czy obecnie ten dostęp nie jest równy.

 

Wśród odnoszących się do wywiadu komentarzy nie brakuje tych z humorem i ironią. Przykładowo poseł Krzysztof Sobolewski napisał, że „#Seksmisja staje się rzeczywistością”.

 

 

 

Źródło: RMF FM ; Twitter/@AC_Sobol

Fot.: Wikimedia Commons

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze