20.5 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nagranie tych organizmów zadziwia! Czy to „małe pokemony”? [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Świat i natura potrafią człowieka od wieków zaskakiwać. Dzieje się to nadal pomimo rozwoju technologii i nauki. W obecnych czasach, czyli w dobie internetu, łatwiej nam za to natrafić na nietypowe fotografie czy nagrania w sieci, a to pozwala częściej dowiedzieć się czegoś nowego o naszej planecie, jak i kosmosie, a także ujrzeć coś co może być dla nas bardzo zaskakujące. Dla wielu taki właśnie jest również ten krótki film.

 

ZOBACZ TEŻ: Poruszające nagranie! Ormianie idący na front…

 

Na jednym z nagrań udostępnionych przez popularny na Facebooku profil „Wiedzy Bezużyteczna” pokazano dwie gąsieniczki. Są one jednak dosyć nietypowe, a uwagę zwraca ich kolorowy wygląd. Jak twierdzą niektórzy z komentujących internautów wyglądają one jak pluszaki lub też małe stworki lub pokemony. Dla wielu larwy te wyglądają również podobnie do węży.

 

Jak się okazuje są to gąsienice motyli z rodziny paziowatych (papilo polyxenes). Trzeba przyznać, że te małe stworzonka mają w sobie coś urokliwego. Po reakcjach użytkowników Facebooka widać, że nie bez powodu nagranie spotkało się z dużą ilością reakcji.

 

Zobaczcie sami!

 

Źródło: Facebook/Wiedza Bezużyteczna ; Medianauka.pl

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze