16.2 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

PILNE! Fatalne wieści dotyczące zgonów w Polsce! Tak źle nie było…

Zobacz koniecznie

Walka z rozprzestrzenianiem się słynnego już wirusa SARS-CoV-2 trwa nadal i choć często w internecie natrafić można na opinie, że obostrzenia są niepotrzebne, a nawet iż mamy do czynienia z jakimś globalnym spiskiem, to niestety przy okazji drugiej fali pandemia na świecie zbiera w ostatnim czasie tragiczne żniwo. Sporo problemów pojawia się również w Polsce. Choć nie musimy obserwować takich scen jak swego czasu Włosi czy Hiszpanie, gdy ludzie leżeli na korytarzach i trzeba było wybierać kogo podłączyć pod respirator, to jednak zatłoczenie w służbie zdrowia daje się również Polakom we znaki.

 

Dla wielu bardzo niepokojące mogą być kolejne dane przekazywane przez Ministerstwo Zdrowia i dotyczące liczby nowych przypadków zakażeń oraz zgonów w naszym kraju. To właśnie kwestia tego ile osób zmarło przez ostatnie tygodnie może martwić jak wskazują konkretne liczby.

 

Jak pisaliśmy na łamach naszego portalu, w październiku odnotowano w Polsce bardzo dużą liczbę zgonów w porównaniu z porównywalnymi okresami w latach ubiegłych. Niestety także i dzisiejsze informacje dotyczące dramatycznych statystyk z minionej doby mogą dać do myślenia.

 

ZOBACZ TEŻ: Niepokojące dane dotyczące zgonów w Polsce

 

W ciągu 24 godzin, na podstawie których Ministerstwo Zdrowia podało dzisiejszy komunikat, umrzeć miało ponad 600 zakażonych koronawirusem i jest to niestety smutny rekord w Polsce. Liczba nowych zakażeń stanowi natomiast 19 883 stwierdzonych przypadków.

 

Pocieszający jest fakt, że mamy obecnie do czynienia ze stabilizacją jeśli chodzi o wzrosty liczby zakażonych. Jak jednak widać, rozprzestrzenianie się koronawirusa wciąż powoduje wiele problemów i stanowi dramat dla wielu rodzin, dlatego należy wspólnymi siłami starać się przezwyciężyć transmisję SARS-CoV-2.

 

ZOBACZ TEŻ: Dramatyczna historia! Zmarło troje zakażonych koronawirusem członków jednej rodziny w krótkim czasie

 

 

Źródło: Rmf24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze