28 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Eksplozja na Lubelszczyźnie! Niestety nie obyło się bez ofiar. Wygląda to dramatycznie [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Do dramatycznych scen doszło dziś o poranku na terenie Lubelszczyzny. Na terenie Puław wydarzyła się prawdziwa tragedia, a okoliczni mieszkańcy doświadczyli chwil grozy. O tych wstrząsających scenach powiadamiają dziś różnorakie portale informacyjne w naszym kraju. Dodatkowo nagrania i zdjęcia ukazujące efekty tego co się stało potrafią zmrozić krew w żyłach.

 

Dziś rano doszło do wybuchu w budynku mieszkalnym przy ul. Krótkiej w Puławach. Siła eksplozji była na tyle duża, że dom zamienił się w gruzowisko. Niestety nie obyło się bez ofiar, bowiem w wyniku tego zdarzenia życie straciły dwie osoby: 75-letni mężczyzna oraz 69-letnia kobieta. Spod gruzów w czasie dzisiejszego przeszukiwania miejsca tragedii wydobyto też 39-letnią kobietę, którą w stanie ciężkim przetransportowano do szpitala w Lublinie.

 

W wyniku eksplozji uszkodzone zostały również inne okoliczne zabudowania, co również ukazuje z jak dużą siłą mieliśmy do czynienia.

 

Na miejscu działania rozpoczęła też policja oraz prokurator w celu ustalenia dokładnych przyczyn oraz okoliczności wybuchu. Najprawdopodobniej jednak doszło w tym przypadku do wybuchu gazu. Była to więc kolejna tego typu tragiczna sytuacja w naszym kraju.

 

 

 

 

Źródło: Radio.Lublin.pl ; Facebook/@dziennikwschodni

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze