28 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Pokłócił się z żoną, wyszedł z domu i… przeszedł 450 kilometrów

Zobacz koniecznie

Ta historia wywoływać może w rzeczywistości różne emocje, ponieważ choć z pozoru wydaje się być zabawna, to jednak bez wątpienia wiązała się ze sporymi nerwami i stresem bliskich jej głównego bohatera. 48-letni mężczyzna sam miał nie kryć w rozmowie z funkcjonariuszami, że odczuwa zmęczenie tak długą wędrówką w trakcie której jadł i pił to co dali mu napotykani ludzie.

 

Cała historia rozegrała się na terenie Włoch. Mężczyzna, o którym piszą teraz media w różnych krajach to 48-latek mieszkający w leżącym na terenie Lombardii Como. Pewnego dnia dość poważnie pokłócił się on ze swoją małżonką i po zaistniałej awanturze miał jej oznajmić, że „ma dość i wychodzi”. Raczej nikt z jego rodziny nie spodziewał się jednak tego jak daleko planuje on się w zaistniałej sytuacji wybrać.

 

Jak podał we wtorek włoski dziennik „Il Resto del Carlino”, człowiek ten po kolejnej kłótni ze swoją wybranką zdecydował się na pieszą wędrówkę z Lombardii w kierunku Marche na południu Włoch. To tam według medialnych doniesień kilka lat wcześniej spędzał wakacje. Jak twierdzi sam zainteresowany, pokonując setki kilometrów nie korzystał on ze środków transportu, a także jadł i pił to czym dzielili się z nim napotkani ludzie. Według wersji jaką przedstawił policji szedł ok. 65 kilometrów dziennie.

 

Rodzina mężczyzny zgłosiła zaginięcie. 48-latek został zatrzymany po dotarciu do miejscowości Fano przez funkcjonariuszy patrolujących okolicę w celu egzekwowania konieczności przestrzegania obostrzeń wprowadzonych w ramach walki z epidemią.

 

Policjanci zadziwieni całą historią upewnili się, że człowiek ten mówi prawdę i potwierdzili, że rzeczywiście jest on od około tygodnia uznawany za zaginionego. Poinformowali jego żonę o odnalezieniu, a ona przyjechała odebrać męża.

 

48-latek został dodatkowo zobowiązany zapłacić 400 euro kary za złamanie przepisów dotyczących godziny policyjnej.

 

 

Źródło: WNP.pl ; Il Resto del Carlino

Fot.: PxHere ; PickPik

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze