15.6 C
Warszawa
piątek, 27 maja, 2022

Spektakularna akcja i chwile grozy! Eksplozje ładunków wybuchowych oraz wymiana ognia [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Do spektakularnych wydarzeń, a zarazem dramatycznych scen doszło podczas akcji zorganizowanej przez gangsterów w kraju, którego władze i służby sporo wysiłku muszą wkładać w zmagania z przejawami przestępczości zorganizowanej.

 

Całe zamieszanie miało miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek na terytorium Brazylii. W miejscowości Criciúma miał miejsce napad na bank, przy którego przeprowadzeniu wykorzystano ładunki wybuchowe. Przy okazji wywiązała się również strzelanina z funkcjonariuszami. Niestety nie obyło się bez krwi. Ranny został jeden policjant oraz jeden z gangsterów.

 

W skoku na placówkę Banco do Brasil według miejscowych mediów udział wziąć mogło nawet kilkadziesiąt osób. Po eksplozjach (wysadzona została m.in. furgonetka), które doprowadziły do rozsypania pieniędzy po okolicach banku oraz strzelaninie, sprawcy napadu zdołali uciec z łupem tworząc swoisty konwój aut.

 

Nie było to jedyne wydarzenie w tym regionie Brazylii. Zaatakowana została bowiem również jedna z policyjnych komend, gdzie przestępcy wzięli zakładników wykorzystywanych później jako żywe tarcze. Pojawił się również medialne doniesienia, że na dachach budynków mogli być rozstawieni również snajperzy zabezpieczający przestępcze działania.

 

 

 

 

 

 

Źródło: Interia.pl ; BBC ; Online-mafia.pl ; Twitter

Fot.: Twitter/@RaphaelVictorRV (zrzut ekranu)

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze