20.8 C
Warszawa
wtorek, 19 września, 2023

Szokujące sceny! Na nagraniu uchwycono bulwersujące zachowanie i atak na policjanta [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W ostatnią niedzielę na terenie stolicy po raz kolejny zorganizowano manifestację w ramach działań tzw. Strajku Kobiet. Jak podaje portal DoRzeczy.pl, do protestujących zwolenników aborcji przyłączyć mieli się również przedstawiciele niektórych środowisk związanych z polskimi przedsiębiorcami, którzy również zapragnęli pomimo epidemii wyrazić publicznie swój sprzeciw wobec rządu. W trakcie niedzielnego protestu dochodziło jednakże do bulwersujących zachowań, a część z nich została zarejestrowana.

 

W czasie protestów dochodziło m.in. do siłowego napierania na kordon policji i próbę przedostania się pod prywatny dom prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Jak przekazała policja, jeden z uczestników manifestacji miał mieć przy sobie około 30 centymetrowy nóż. Przy próbie zatrzymania tego człowieka próby interweniowania mieli podjąć niektórzy posłowie opozycji.

 

ZOBACZ TEŻ: Zhakowano konto polskiej minister. Ważny apel i przestroga!

 

Na jednym z zarejestrowanych filmów, który udostępnił portal wPolityce.pl, widać jak grupa protestujących otoczyła radiowóz, a następnie dopuściła się skandalicznych zachowań. Na policyjnym samochodzie umieszczono tablicę z hasłem „PiS wam mordę lizał”.

 

Na radiowozie nalepiono również wlepki, a w kierunku znajdującego się w środku policjanta lub policjantów wznoszono obraźliwe okrzyki.

 

 

 

Źródło: wPolityce.pl ; DoRzeczy.pl ; YouTube/Portal wPolityce

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze