26.7 C
Warszawa
środa, 17 lipca, 2024

Wstrząsające! Ta zapowiedź filmu Patryka Vegi wywołała dreszcz emocji [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Jakiś czas temu, znany polski reżyser Patryk Vega przyznał w wywiadach, że przy okazji swoich życiowych doświadczeń i burzliwych zmian, przeszedł proces nawrócenia na wiarę chrześcijańską. Teraz zaś po raz kolejny może zaskoczyć wiele osób poprzez film, który przygotował, a którego zapowiedź już wywołała emocjonalne reakcje w mediach społecznościowych.

 

Patryk Vega znany jest z tego, że przekaz, tematyka oraz sceny zawarte w jego filmach mogą być nieodpowiednie dla ludzi szczególnie wrażliwych i mających niezbyt mocne nerwy. Tym razem jednak możemy liczyć na produkcję o dokumentalnym charakterze, ale która również dotyka kwestii mogącej w łatwy sposób chwycić za serce i wywoływać skrajne emocjonalne odruchy.

 

W nakręconym przez reżysera filmie „Oczy diabła” ukazane zostało zło tkwiące w istniejącym na terenie Europy zjawisku handlu dziećmi, które trafiają w ręce zwyrodniałych pedofilów, bądź są przeznaczane na narządy. Ostrzegamy, że już sam zwiastun zapowiadający film zawiera treści, które mogą być niewskazane dla widzów poniżej 18. roku życia, a także wrażliwych osób. W zapowiedzi tej możemy usłyszeć również samego reżysera, który m.in. cytuje fragment Biblii, a także zwraca się bezpośrednio do Ursuli von der Leyen, przewodniczącej Komisji Europejskiej.

 

 

 

Źródło: PolskaTimes.pl ; YouTube/Patryk Vega

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze