19.1 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

Wstrząsające nagranie, które wywołało spore poruszenie! Tak doszło do tragedii [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Niejednokrotnie na łamach naszego portalu publikowaliśmy w ramach przestrogi nagrania, na których uchwycone zostały niebezpieczne wypadki oraz nierozsądne zachowania. Kiedy patrzy się na takowe sytuacje można odczuć niepokój, a nawet przerażenie, jednak równocześnie może nam to dać do myślenia na przyszłość, a co za tym idzie sprawić, iż w pewnych sytuacjach będziemy bardziej zwracać uwagę na zagrożenia, które każdego dnia mogą napotkać zarówno nas, jak i osoby obok.

 

Do zarejestrowanego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 631, a dokładniej na odcinku biegnącym przez teren Marek. To dramatyczne nagranie bardzo szybko zyskało popularność w sieci, mrożąc zapewne krew w żyłach niejednego internauty.

 

Niestety najprawdopodobniej do tragedii przyczyniła się brawura oraz pośpiech. Kierowca samochodu marki BMW wyprzedzając na tej właśnie drodze i zderzył się z innym autem- Nissanem.

 

Choć finalnie nic szczególnie groźnego nie stało się kierującemu BMW, to jednak kierowca Nissana stracił życie, a jadąca obok niego pasażerka odniosła poważne obrażenia.

 

 

 

Źródło: YouTube/Polskie Drogi ; Facebook/Arek Pikuś

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze