12.3 C
Warszawa
piątek, 17 maja, 2024

Katastrofa śmigłowca! Nieoficjalnie: Jedną z ofiar jest znany polski przedsiębiorca [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Ostatniej nocy doszło do kolejnej tragedii przy okazji przemieszczania się ludzi przy użyciu maszyny. Tym razem nie chodzi jednak o kolejny wypadek drogowy, a o katastrofę śmigłowca, na pokładzie którego według nieoficjalnych informacji znajdował się jeden ze znanych polskich biznesmenów. O sprawie informują od rana media w Polsce.

 

ZOBACZ TEŻ: Doszło do dramatycznego w skutkach zamachu! Zabity został ambasador i ochraniający go człowiek… [FOTO]

 

Do katastrofy doszło w godzinach nocnych, maszyna najprawdopodobniej rozbiła się po północy na jednym z terenów leśnych w województwie śląskim. Jego wrak znajduje się bowiem w okolicy miejscowości Pszczyna. Jak mówią dziennikarze relacjonujący to co dzieje się na miejscu katastrofy, śmigłowiec rozbił się w głębi lasu i wręcz trudno dostać się do okolic tego miejsca.

 

Maszyna ta była według medialnych przekazów prywatnym śmigłowcem. Niektórzy z okolicznych mieszkańców opowiadali w rozmowie z dziennikarzami, że słyszeli w godzinach nocnych odgłosy nisko lecącej maszyny, a następnie przerażający huk wywołany rozbiciem się helikoptera w pobliskim lesie.

 

Niestety dwie osoby nie przeżyły tej katastrofy, a kolejne dwie, które jak wiele na to wskazuje siedziały w tylnej części maszyny, z obrażeniami zostały przetransportowane do szpitala na hospitalizację. Według nieoficjalnych informacji- jedną z ofiar śmiertelnych jest znany 80-letni biznesmen z południa Polski, który założył i prowadził jedno z największych na naszym kontynencie przedsiębiorstw zajmujących się produkcją podłoża pod uprawę pieczarek.

 

Za szczęście w nieszczęściu można uznać fakt, że maszyna nie spadła na pobliskie zabudowane tereny, które zamieszkuje spora liczba ludzi. Możliwe, że do tragicznej w skutkach katastrofy przyczyniła panująca w nocy gęsta mgła.

 

 

 

 

Źródło: Money.pl ; TVP Info ; Twitter/@Polandin_com

Fot.: Twitter/@Polandin_com (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze