-3.8 C
Warszawa
sobota, 9 grudnia, 2023

Smutne wieści. Tak wyglądać miały ostatnie dni życia znanego polskiego aktora

Zobacz koniecznie

W ostatnich miesiącach w naszym kraju odeszło do wieczności kilka znanych osobistości, których znaliśmy z ekranów naszych telewizorów. Wśród nich znalazł się również zmarły niedawno aktor Krzysztof Kowalewski. Informacja o jego śmierci obiegła polskie media w sobotę 6 lutego. Niektóre z popełnionych wpisów po odejściu aktora potrafią swą treścią złapać za serce, jak to często bywa w takich sytuacjach.

 

ZOBACZ TEŻ: HIT! Nagranie, które wyciska łzy… Koniecznie zobaczcie co uchwyciło oko kamery![WIDEO]

 

Krzysztof Kowalewski zmarł przeżywszy 83 lata ziemskiego życia. W swojej aktorskiej karierze wystąpił w ponad 130 produkcjach (zarówno w filmach, jak i serialach). Zostaje on zapamiętana jako osoba będąca nie tylko uzdolnionym aktorem, ale także człowiekiem z poczuciem humoru. Radości czerpanej z życia miał on nie tracić nawet w trudnych chwilach, kiedy mierzył się z problemami zdrowotnymi.

 

Operacje, operacyjki, biologicznie się zużywam, na szczęście jeszcze nie do końca, ale to jest w starości najbardziej do du… Odpukać, umysł jeszcze domaga, ale też się czasem niepokoję, kiedy nie mogę sobie przypomnieć jakiegoś nazwiska 

– mówił w jednym z wywiadów sam o sobie oraz swoich zmaganiach.

 

Niestety aktor musiał mierzyć się z problemami zdrowotnymi przez lata, a w ostatnich dniach przed jego śmiercią miało być to wyjątkowo ciężkie. O trudnych chwilach, jakich doświadczał Krzysztof Kowalewski opowiedziała jedna z osób z jego otoczenia udzielając wywiadu „Super Expressowi”.

 

Krzysiek ostatnio bardzo chorował. Ledwo chodził o kulach, mocno schudł. Miał problemy z sercem i cukrzycą

– powiedział rozmówca „Super Expressu” opisując tę nierówną walkę, którą dzielnie toczył aktor.

 

W poruszających słowach aktora wspominał w treści popełnionego po śmierci wpisu również jego syn Victor Kowalewski, który również zwrócił uwagę na to jak bardzo poczucie humoru obok serdeczności towarzyszyło ich rozmowom.

 

 

Źródło: Party.pl

Fot.: Wikimedia Commons

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze