9.6 C
Warszawa
piątek, 22 marca, 2024

To miała być śmieszna zabawa. Teraz ten filmik jest popularny w różnych krajach [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Przy okazji zimowego okresu często zwraca się uwagę na to jakie przykre konsekwencje mogą nieść z pozoru zwyczajne śmieszne zabawy, jeżeli nie zachowujemy się przy nich w sposób rozsądny i zachowując odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoje oraz innych osób. Niestety wiele medialnych doniesień oraz nagrań publikowanych w sieci potwierdza, że nadal wielu ludzi nie zważa na ryzyko narażając siebie lub innych przy okazji czerpania radości z zimowej aury.

 

To nagranie zarejestrowano w Niderlandach, a dokładniej w rejonie kanału amsterdamskiego. To właśnie jego przemierzał na łyżwach główny bohater filmiku, który oprócz wspomnianych łyżew nie założył na siebie zbyt wiele ciuchów.

 

Jak widać na nagraniu jego zabawa i popisy nie zakończyły się jednak gromkimi brawami. Choć przemierzał on kanał w holenderskiej stolicy uśmiechając się do ludzi obserwujących go, to jednak po chwili spotkało go coś zapewne bardzo bolesnego.

 

Kiedy tafla lodu złamała się, a łyżwiarz wylądował w zimnej wodzie, wówczas jego kłopoty nie zakończyły się. Napotkał bowiem trudności przy próbach wydostania się na powierzchnię, nawet kiedy z pomocą i liną przybyli do niego inni ludzie.

 

Zobaczcie sami!

 

 

 

Źródło: YouTube/Storyful Rights Management ; o2.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze