Usain Bolt porzucił karierę sportową. Jego nowa funkcja zaskakuje

Ośmiokrotny medalista olimpijski Usain Bolt jest znanym i cenionym biegaczem oraz lekkoatletą. Ma za sobą także karierę piłkarską. Obecnie jednak nie zajmuje się sportem, a jego obecna funkcja niewątpliwie jest dużym zaskoczeniem. 

 

 

Sportowiec ma na swoim koncie naprawdę wiele sukcesów sportowych. Jest zdobywcą 8 złotych medali olimpijskich oraz 11 tytułów mistrza świata. Pobił wiele rekordów światowych między innymi w biegu na 100 i 200 metrów. Jamajski biegacz wykorzystał swój talent także w dziedzinie piłki nożnej. Pomimo tego, że finalnie nie podpisał żadnej profesjonalnej umowy osiągał w tej dziedzinie sukcesy. Znany jest z treningów z Borusią Dortmund czy Mamelodi Sundowns. Przebywał także na testach w australijskim Central Coast Mariners, a na swoim koncie ma wiele goli, które zdobył w meczach towarzyskich.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Turyści na Krupówkach urządzili fiestę. Policja musiała interweniować [WIDEO]

 

 

Pomimo tego, że sport jest bliski sercu Jamajczyka postanowił on pójść w zupełnie innym kierunku. Ostatnio wyszło na jaw, że ceniony medalista olimpijski nie ma w swoich dalszych planach zamiaru łączenia swojego życia ze sportem. Postanowił wykorzystać swoją duszę sportowca i chart ducha w muzyce. Dla wielu osób to wielka niespodzianka. Plany Bolta są poważne i podchodzi on do swojej nowej pasji z ogromnym zaangażowaniem.

 

 

 

Na początku 2021 roku pojawił się singiel „Living The Dream”, którego współwykonawcą oraz współproducentem jest właśnie Usain Bolt. Były sportowiec wypowiada się z wielkim zaangażowaniem o swoich ambitnych planach i nie zamierza pod żadnym pozorem zwalniać tempa. „Chcę pojawić się na międzynarodowym rynku. To mój cel. Muzykę traktuję bardzo poważnie. To tak jak z lekkoatletyką, trzeba poświęcić temu czas i być zdeterminowanym” – czytamy na portalu o2.pl.

 

Źródła:

o2.pl

Foto: flickr.com

Komentarze

Komentarze