17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Wstrząsający wpis rzecznik Lewicy! Porównała aborcję z odrobaczaniem? [FOTO]

Zobacz koniecznie

Po opublikowaniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego z października ubiegłego roku w sejmowym dzienniku ustaw, w Polsce znów rozgorzała gorąca dyskusja na temat aborcji. Najbardziej radykalną postawę przybrał ruch społeczny „Strajk kobiet” i Lewica. Rzecznik partii Anna Maria Żukowska przekroczyła jednak wszelkie granice umiaru w debacie publicznej.

 

 

Żukowska porównała wykonanie aborcji farmakologicznej z… odrobaczaniem. Również z zażyciem antybiotyku w tabletce. Jednak to właśnie zestawienie z procesem odrobaczania budzi nie tyle oburzenie, co wręcz przerażenie radykalizmem skrajnej Lewicy. Choć komentarz rzecznik na portalu społecznościowym nie został szerzej dostrzeżony, Ci, którzy jednak go przeczytali, nie kryją oburzenia.

 

 

„Długo zastanawiałem się jakim komentarzem okrasić tą wypowiedź. Będzie krótko: jak dla mnie Komisja Etyki Poselskiej. I gratuluję świetnej pracy – takimi wypowiedziami Lewica na pewno zyska masę nowych wyborców.” – cytuje wypowiedź Żukowskiej jeden z zniesmaczonych internautów. Inny pisze: „Etap nr 2 po odczłowieczaniu dziecka czyli człowieka, żywej istoty w brzuchu matki…”.

 

 

Opinia Żukowskiej wpisuje się niestety w nasilający się trend redukowania wartości życia ludzkiego. Radykalna lewica już nie tylko zrównuje je ze zwierzętami, co dosłownie robactwem i drobnoustrojami. Posłanka cytuje pod swoim komentarzem, że zażycie tabletki poronnej jest wg Światowej Organizacji Zdrowia dozwolone nawet do 24 tygodnia ciąży.

 

 

Warto wspomnieć, że w 24 tygodniu ciąży dziecko swoim kształtem jest już bardzo zbliżone do optymalnej budowy człowieka, a jego ciało pokryte jest już delikatną skórą. Co więcej, takie dziecko w fazie prenatalnej ma już także rozwinięte połączenia nerwowe, zatem i odczuwa bodźce. Czy takiego człowieka Żukowska zestawiła z robakami usuwanymi tabletkami?

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze