17.6 C
Warszawa
sobota, 23 września, 2023

Biedronka zaskoczyła klientów. Od środy do piątku będzie funkcjonować inaczej.

Zobacz koniecznie

Sieć sklepów Biedronka wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoim klientom. Okres przed Wielkanocą wiąże się często z robieniem „większych” zakupów. Obecnie w Polsce panuje niesprzyjąjąca swobodzie robienia spokojnych zakupów sytuacja. W związku z wieloma ograniczeniami Biedronka wydłużyła znacznie godziny otwarcia swoich dyskontów. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Wielka afera przed igrzyskami w Tokio! Chciał przebrać modelkę plus size za świnię

 

W związku z panującymi obecnie restrykcjami Biedronka ogłosiła, że ma w planach wydłużenie godzin otwarcia swoich sklepów. Postanowiła wydłużyć godziny otwarcia do 23:00. W najbliższych dniach godziny otwarcia będą jeszcze dłuższe. Według informacji podanych przez portal o2.pl od środy 31.03 do piątku 02.04 sklepy otwarte będą od godziny 6:00 do 2:00 w nocy. Bez wątpienia dla wielu klientów jest to bardzo dobra wiadomość.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zmiana czasu tuż tuż. Kiedy przestawiamy godzinę do przodu i czy to już ostatnia taka sytuacja?

 

 

Jeśli chodzi o Wielką Sobotę w ten dzień Biedronka otwarta będzie od 6:00 do 13:30. W samą Wielkanoc wszystkie obiekty pozostaną zamknięte. Warto zaznaczyć, że zasady podane wyżej nie dotyczą wszystkich obiektów Sieci Biedronka. Na oficjalnej stronie dyskontu możemy znaleźć pełną listę sklepów, które ostwarte są całą dobę. „W trosce o Wasz komfort od środy 31.03 do piątku 02.04 nasze sklepy otwarte od 6:00 do 2:00. Jesteśmy otwarci w sobotę 3.04 od 6:00 do 13:30. Wybrane sklepy otwarte 24 h” – wiadomość z oficjalnej strony Biedronki, przytoczył portal o2.pl.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: To nagranie wywołało poruszenie! Cudowny widok nad Rzymem? Sprawie ma przyglądać się Watykan [WIDEO]

 

Warto przypomnieć, że obecnie w sklepach obowiązuje zasada jednej osoby na 20 metrów kwadratowych w miejscach o powierzchni powyżej 100 metrów kwadratowych. Jeśli chodzi o pomieszczenia poniżej tej granicy wynosi ona jedną osobę na 15 metrów kwadratowych.

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto.: Wikimedia.Commons.org

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze