6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Jarosław Gowin zakażony koronawirusem. Przebywa obecnie w szpitalu

Zobacz koniecznie

Jak donosi portal rmf24.pl, wicepremier Jarosław Gowin jest zakażony koronawirusem. Z tego powodu został przewieziony do szpitala. Według najnowszych informacji podanych przez dziennikarza Patryka Michalskiego, stan ministra rozwoju, pracy i technologii jest na szczęście stabilny.

 

Gowin udostępnił przedwczoraj w mediach społecznościowych wpis o tym, że został zakażony koronawirusem. Według doniesień przebywa obecnie w szpitalu.

 

– I mnie w końcu dopadło… Cieszę się, że dopiero teraz i że przez minione 5 miesięcy mogłem budować pomoc dla polskich przedsiębiorców i pracowników. Wielkie podziękowania dla lekarzy! Dbajcie o siebie i swoich Bliskich. Kto może, niech się szczepi! Wkrótce pokonamy to świństwo! – przekazał wicepremier za pośrednictwem Twittera.

 

 

ZOBACZ TEŻ: Szef Orlenu przerywa milczenie: „To jest jedna wielka nagonka”

 

W niedzielę zastępca rzecznika Porozumienia Jan Strzeżek poświadczył, że wicepremier zachorował na COVID-19. Równocześnie zakomunikował, że jeszcze w środę miał on robiony test na koronawirusa, ponieważ wybierał się do Paryża. Wówczas badanie wykazało wynik negatywny. Wkrótce jednak sytuacja całkowicie się zmieniła.

 

Jarosław Gowin odwiedził Francję w czwartek, 11 marca. Złożył tam wizytę m.in. francuskiemu ministrowi gospodarki i finansów Bruno Le Maire’owi, prezesowi Senatu Francji Gerardowi Larcherowi, a także spotkał się z sekretarzem generalnym Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) Angelem Gurrią.

 

Resort zdrowia podał dziś informacje o 14396 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem. 372 osoby zmarły. Według nieoficjalnych doniesień rmf24.pl, już niedługo grozi nam bezwzględny lockdown. Decydujący będzie czwartek; jeśli liczba zachorowań będzie wyższa niż 25 tysięcy, rząd wprowadzi surowsze obostrzenia w całym kraju.

 

ZOBACZ TEŻ: PILNE! Grozi nam krajowy lockdown! Jest jednak też warunek i szansa na uniknięcie tego scenariusza

 

Źródło: rmf24.pl, Twitter

Fot.: Pixabay

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze